Hakkımızda

Koala Style Mobilya.

Tüketicilerine yenilikçi ve kaliteli tasarımlar ile çözümler üreten Koala Mobilya 2000 yılında kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana güncel tasarım prensiplerini ürünlerimizde bulundurmaktayız. Masko, Modoko ve Küçükyalı perakende mobilya satış mağazalarımız ile müşterilerimize üreticiden tüketiciye satış imkanı sunan ender yerli mobilya markalarından biriyiz.

İstanbul Anadolu yakasındaki üretim tesisimizde tv ünitesi, yatak odası, özel ölçü ray dolap, yemek odası, genç odası ve özel mobilya çözümleri üretmekteyiz. Yaşam alanlarınızı projelendirerek doğru ürünleri doğru mekanlar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bunu yaparken sağlamış olduğumuz mimari destek, yerinde ölçü alımıyla birlikte mağazalarımızda plan ve 3 boyutlu görsel çalışmalar ile siz müşterilerimizin beğenisine sunulmayı kapsıyor.

Misyonumuz

Misyonumuz, araştırma & geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.
 

Vizyonumuz

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak.